P. ART TATTOO

Provádíme:

Naleznete zde také:

Kontakty

QR kód s kontakty

O STUDIU

Při příchodu do studia nečekejte od hlavy až k patě pokérovaného borce, s tunely a čírem ...ale občas blonďatou, občas zrzavou"cérku" :-) , která si tetování užívá, je to pro ni absolutní relax a zároveň obrovská droga.

Jsem vystudovaná zdrav.sestra, absolvovala jsem nespočet kurzů a rekvalifikací v oblasti porušování integrity lidské kůže, kosmetologie, atd.

R.2008 jsem otevřela první tetovací studio v okrese, které se nacházelo v přízemí rodinného domu a velmi úspěšně fungovalo na "staré adrese" 5 let.

Po určité době však nastal čas posunout se vpřed a nabídnout zákazníkům modernější prostředí, lepší napojení na silnici a více služeb.

Proto jsem také přestěhovala studio do centra obce, kde byla možnost rozšířit prostory a tím i služby (o kadeřnictví a kosmetiku).

Prostory jsou udržovány v naprosté čistotě,schváleny hygienou a dalšími "ouřady". Používají se pouze jednorázové sterilní pomůcky, jehly a certifikované barvy. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně...(sto lidí, sto druhů kůží a milion přání). Motivy na tetování nejraději chystám sama, aby byla dodržena jakási originalita a já se také umělecky vyřádila...avšak pokud si zákazník donese svoji předlohu, bude s ním konzultována, případně upravena a dle jeho požadavků provedena.

Mnoho lidí se mě ptá, proč jsem se nepřestěhovala s podnikáním raději do města.

Vysvětlení je jednoduché....

Po letech fungování mám zde již své jméno, zákazníci vědí, kde mě hledat a nejlepší reklamou je ne lokalita, ale to, že je zákazník spokojen a doporučí mě dalším lidem...a v dnešní automobilizované době je jednoduché se dopravit na místo určení :)

Kdo hledá kvalitní služby ( přesto za příznivé ceny), ne jen "chci tetování jen abych jej měl a je mi jedno jaké", přijede....

V blízkosti studia se nachází také menší supermarket, cukrárna-kavárna (kde se můžete osvěžit též i nějakým tím alkoholickým nápojem), Pošta...

Přímo naproti studia jsou autobusové zastávky "rozcestí u kostela" na směr Vsetín,Val.Klobouky a Střelnou. 10 min. chůze též vlakové nádraží, tudíž dopravní spojení naprosto skvělé:)

Ve studiu můžete kromě tetování, piercingu a permanentního make-upu využít též služeb, moc šikovné kadeřnice Verči Krajčové (tel.725 514 913)